× Om je beter te helpen, gebruiken we cookies.

Over Revaplan

Revaplan is een jonge organisatie met een vernieuwende blik op de woningmarkt. Droomhuizen zijn op Funda vaak onbetaalbaar en ook nog eens zo verkocht. De woningmarkt verandert en dat is de inspiratie geweest voor Revaplan. We bekijken de woningmarkt met een andere bril en bedenken zo creatieve oplossingen. Mensen inspireren en samen innoveren, daar krijgen we bij Revaplan energie van!

Veel mensen vinden het moeilijk om door een woning heen te kijken en de mogelijkheden te zien. Ook het bijbehorende kostenplaatje is vaak een groot vraagteken. Daarom maken we vernieuwbouwplannen voor woningen. Onze levensechte 3D-tekeningen geven je een goed beeld hoe de woning eruit ziet na het verbouwen én je ziet direct wat de verbouwing gaat kosten. Dat is een vaste prijs, zo sta je nooit voor verrassingen. We laten mogelijkheden zien waar mensen zelf nooit aan gedacht hebben. We helpen met dromen én zorgen dat dromen uitkomen.

Dat doen we natuurlijk niet alleen. Samen met makelaars, bouwpartners en hypotheekadviseurs zorgen we dat elk vernieuwbouwplan voldoet aan de wensen van de markt en van onze klanten. We zijn anders dan andere bedrijven omdat we werken met een klantgerichte, vraaggestuurde en innovatieve aanpak.

Werken bij Revaplan?

Ben of ken je een talent dat bij Revaplan past? We zijn altijd op zoek naar goede mensen.

Bekijk de vacatures

Onze mensen

Patrick Leppers
Patrick Leppers
Directeur
patrick.leppers@revaplan.nl
Anika Simons
Anika Simons
Woonadviseur
anika.simons@revaplan.nl
Sandra Gerrits
Office manager
sandra.gerrits@revaplan.nl
Hovhannes Grigoryan
Hovhannes Grigoryan
Account Manager
hovhannes.grigoryan@revaplan.nl
Emmely Arts
Emmely Arts
Marketing Manager
emmely.arts@revaplan.nl
Tom Thijssen
Tom Thijssen
Ontwerper / calculator en Energieadviseur
tom.thijssen@revaplan.nl
Renée Toirkens
Renée Toirkens
Ontwerper / calculator
renee.toirkens@revaplan.nl
Jitse Ickenroth
Jitse Ickenroth
Ontwerper / calculator
jitse.ickenroth@revaplan.nl
Gerben ter Horst
Werkvoorbereider
gerben.terhorst@revaplan.nl
Sjanine Hendrikx
Sjanine Hendrikx
Platform Designer/Developer
sjanine.hendrikx@revaplan.nl